Bezpieczne płatności

Zakupy w naszym sklepie są równie wygodne jak w sklepach stacjonarnych, ale o wiele wygodniejsze!

Możliwość zwrotu towaru

Macie Państwo możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny do 14 dni od daty otrzymania. Stosujemy się do obowiązujących przepisów prawa polskiego i umożliwiamy Państwu zwrot towaru bez podania przyczyny w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Możliwość sprawdzenia przesyłki przy kurierze.

Otrzymując przesyłkę z naszego sklepu możecie Państwo (a nawet jest to wskazane!), w obecności kuriera, sprawdzić stan przesyłki (czy nie jest uszkodzona itp.) oraz sprawdzić zgodność zawartości ze złożonym zamówieniem.

Przejrzystość informacji.

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy pełne informacje o obowiązujących zasadach sprzedaży oraz o cechach wszystkich produktów. Należy jednak pamiętać, że kolory poszczególnych produktów mogą się różnić od tych na zdjęciach ze względu na rodzaj monitora użytkownika.

Ochrona danych osobowych.

Stosujemy się do zasad dotyczących ochrony danych osobowych zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa polskiego. 

Szyfrowane, certyfikowane połączenie SSL.

Proces składania zamówienia oraz wypełniania formularzy do sprzedaży ratalnej jest realizowany w szyfrowanym połączeniu SSL gwarantowanym przez ważny certyfikat. Informacje o certyfikacie sprawdzisz klikając, podczas składania zamówienia, na ikonkę "kłódki" na dolnym pasku okna przeglądarki.